Dash Dot

ANIMATION & POST-PRODUCTION
STUDIO

Dash Dot Creations to studio animacji i postprodukcji z pasją do tworzenia. Działamy od 2008 roku stając się w tym czasie jednym z czołowych studiów postprodukcyjnych w Polsce. Współpracujemy z branżą gier komputerowych, reklamową i filmową. Realizujemy sesje Motion Capture na potrzeby teaserów i animacji do gier i reklam. Zobacz nasze portfolio i skontaktuj się z nami.

Studio animacji 3D

Nasze studio animacji 3D na co dzień realizuje koncepty, layouty i pre-wizualizacje, storyboardy, animacje 3D oraz efekty wizualne VFX. Doskonale wiemy, ile pracy wymagają poszczególne etapy produkcji, dlatego oferujemy kompleksową realizację i elastyczne podejście do każdego tematu. Nasza siedziba we Wrocławiu to miejsce, w którym tworzymy wszystkie nasze projekty. Zajmujemy się zarówno procesem reżyserii, jak i modelowaniem, teksturowaniem, animacją, renderingiem i postprodukcją. 

Studio animacji komputerowej i postprodukcji

W produkcjach wykorzystujemy klasyczne render farmy oraz silnik Unreal Engine 4. Specjalizujemy się w animacjach o wszechstronnej stylistyce – od realizmu do stylizowanych animacji. Wychodząc naprzeciw potrzebom branży, dysponujemy własnym systemem Motion Capture. Dla gier realizujemy między innymi look development, koncepty postaci i enviroment, motion design, animacje  do cutscen i cinematiki. Tworzyliśmy trailery i animacje m.in. do takich gier jak Wiedźmin III, The Medium, Blair Witch, Ghostrunner, This War of Mine. 

Regularna współpraca z branżą reklamową zaowocowała natomiast realizacją animacji, czy efektów wizualnych między innymi dla Multikina, Pepsi, CDA Reklama, Danio czy Huawei. 

Studio animacji 3D we Wrocławiu

Podążając za zmianami w branży mediów, realizujemy również projekty na potrzeby gier komputerowych. Naszymi klientami są studia developerskie i wydawcy gier z Polski i zagranicy, dla których tworzymy koncepty postaci, pre-wizualizacje, sesje motion capture, a także trailery, teasery i cinematiki.